Новинка

Кулька холофайбер. Білого кольору. Євро 1 сорт. Наповнювач для подушок та іграшок. 5, 50х50х50
919 ₴/упаковка
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ШХС-05/50
+380 (97) 008-11-08
Яна- +380 (50) 508-11-08Яна
- +380 (68) 768-38-38Дмитро
- +380 (99) 190-01-19Дмитро
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Білий кулька холофайбер використовується як для наповнення для подушок, так і як наповнювач для іграшок і хенд мейду. Також кулькою холофайбер наповнюють подушки для вагітних, безкаркасні меблі, утеплюють одяг для дітей. Можна використовувати в якості штучного снігу - гіпоалергенний матеріал і він білосніжний! Повністю безпечний для дітей і дорослих.
Кулька продається расфасовками в упаковках по 1кг, 2кг, 5кг та 10 кг. Мінімальне замовлення 1 упаковка (1 кг)
Звертайтеся, будемо раді Вам допомогти!
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в кг | 5 кг |
| Габарити | 50х50х50 |
| Основні атрибути | |
| Висота | 25.0 |
| Тип | Наповнювач |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Силікон |
| Діаметр | 6 мм |
| Довжина | 25 см |
| Ширина | 25 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 919 ₴/упаковка
- Спосіб упаковки: Вакуумація безкоштовно!


