Новинка

Кульки холлофайбер. Упаковка 2кг. Наповнювач для подушок та іграшок.
260 ₴/упаковка
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: ХС.1-02\60
+380 (97) 008-11-08
Яна- +380 (50) 508-11-08Яна
- +380 (68) 768-38-38Дмитро
- +380 (99) 190-01-19Дмитро
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кульки холофайбера. Наповнювач має білий колір з легким відтінком сірого. Використовується як наповнювач для подушок, наповнювач для іграшок і Handmade. Також їм наповнюють подушки для вагітних, безкаркасні меблі, утеплюють одяг для дітей. Можна використовувати в якості штучного снігу - матеріал гіпоалергенний! Повністю безпечний для дітей і дорослих.
Матеріал продається в пакунках 1 кг, 2 кг, 5 кг, 10кг. Мінімальне замовлення 1 кг. Для зниження вартості доставки поштою, пакунки вакуумуються.
Вакуумування безкоштовно!
Звертайтеся, будемо раді Вам допомогти!
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Lavender |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2 г |
| Ширина | 6 см |
| Матеріал | Пластик |
| Довжина | 6 см |
| Тип | Наповнювач |
| Діаметр | 6 мм |
| Висота | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 260 ₴/упаковка
- Спосіб упаковки: Вакуумування безкоштовно. Завдяки цьому зменшується ціна на доставку поштовими службами. Рекомендуемо відправляти УкрПоштою.




