Топ продаж

Кріплення для ламелі 53 мм
1 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 70 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: КР - 01
+380 (97) 008-11-08
Яна- +380 (50) 508-11-08Яна
- +380 (68) 768-38-38Дмитро
- +380 (99) 190-01-19Дмитро
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кріплення для ламелей або латотримач являє собою суцільнолиту із спеціального пластику деталь. Кріпиться латотримач за допомогою пневмопістолета, скоба б'ється в спеціальне вушко, яке розташоване збоку тримача. Довжина кріплення 53 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ювіс |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Пластик |
| Основний колір | Чорний |
| Довжина | 27 мм |
| Ширина | 53 мм |
| Висота | 8 мм |
| Форма підстави | Прямокутна |
| Призначення | Для ліжка |
| Вид товару | Опори |
| Тип | Ламелі |
| Основні атрибути | |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 ₴

