
Силіконізований холофайбер дрібний Корея . Наповнювач для подушок і іграшок.
187 ₴/кг
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: СХ-100\30
+380 (97) 008-11-08
Яна- +380 (50) 508-11-08Яна
- +380 (68) 768-38-38Дмитро
- +380 (99) 190-01-19Дмитро
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Холофайбер дрібної фракції, 1й сорт, силіконізований.
Холлофайбер використовують як наповнювач для подушок, наповнювач для іграшок и Handmade. Також їм наповнюють подушки для вагітних, безкаркасні меблі, утеплюють одяг для дітей. можна використовувати в якості штучного снігу - матеріал гіпоалергенний! Повністю безпечний для дітей и дорослих.
Матеріал продається пакунках 1 кг, 2 кг, 5 кг, 10кг. Мінімальне замовлення 1 кг.
Звертайтеся, будемо раді Вам допомогти!
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Lavender |
| Країна виробник | Україна |
| Основні | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 250 см |
| Матеріал | Силікон |
| Довжина | 250 см |
| Тип | Наповнювач |
| Діаметр | 6 мм |
| Висота | 250 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 187 ₴/кг
- Спосіб упаковки: Вакуумування безкоштовно. Завдяки цьому зменшується ціна на доставку поштовими службами. Рекомендуємо відправляти УкрПоштою.




