Топ продаж

Наповнювач для подушок та іграшок. Холофайбер кульки світло-сірий
133 ₴/кг
- Готово до відправки
- Код: ХС-01\60
+380 (97) 008-11-08
Яна- +380 (50) 508-11-08Яна
- +380 (68) 768-38-38Дмитро
- +380 (99) 190-01-19Дмитро
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кульки холофайбера. Наповнювач має білий колір з легким відтінком сірого. Використовується як наповнювач для подушок, наповнювач для іграшок і Handmade. Також їм наповнюють подушки для вагітних, безкаркасні меблі, утеплюють одяг для дітей. Можна використовувати в якості штучного снігу - матеріал гіпоалергенний! Повністю безпечний для дітей і дорослих.
Матеріал продається в пакунках 1 кг, 2 кг, 5 кг, 10кг. Мінімальне замовлення 1 кг.
Вакуумування безкоштовно от 5кг!
Звертайтеся, будемо раді Вам допомогти!
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Lavender |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в кг | 1 кг |
| Ширина | 250 см |
| Матеріал | Пластик |
| Довжина | 250 см |
| Тип | Наповнювач |
| Діаметр | 6 мм |
| Висота | 250 |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 133 ₴/кг
- Спосіб упаковки: Вакуумування безкоштовно. Завдяки цьому зменшується ціна на доставку поштовими службами. Радимо відправляти УкрПоштою.




