Топ

Пух набивний.Наповнювач для подушок та іграшок. (Волокно).
141 ₴/кг
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: НЧ-01
+380 (97) 008-11-08
Яна- +380 (50) 508-11-08Яна
- +380 (68) 768-38-38Дмитро
- +380 (99) 190-01-19Дмитро
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пух набивний. Наповнювач має білий колір з легким відтінком сірого. Використовується як наповнювач для подушок, наповнювач для іграшок і Handmade. Також їм наповнюють подушки для вагітних, безкаркасні меблі, утеплюють одяг для дітей. Гіпоалергенний матеріал! Повністю безпечний для дітей і дорослих.
Матеріал продається в пакетах по 1 кг, 2 кг, 5 кг, 10 кг., Мінімальне замовлення 1 кг. Для зниження вартості доставки поштою, пакети вакуумують.
Вакуумування безкоштовно!
Звертайтеся, будемо раді Вам допомогти!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lavender |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Наповнювач |
| Ширина | 250 мм |
| Габарити | |
| Габарити | 25х25х25 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 г |
| Колір | Світло-сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 141 ₴/кг



