Топ продаж

Наповнювач для подушок та іграшок. Холофайбер кульки зелений .
120 ₴/кг
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: ХЗ-01\60
+380 (97) 008-11-08
Яна- +380 (50) 508-11-08Яна
- +380 (68) 768-38-38Дмитро
- +380 (99) 190-01-19Дмитро
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кульки холофайбера. Наповнювач має зелений колір. Використовується як наповнювач для подушок, наповнювач для іграшок і Handmade. Також їм наповнюють подушки для вагітних, безкаркасні меблі, утеплюють одяг для дітей. Повністю безпечний для дітей і дорослих.
Мінімальне замовлення 1 кг.
Звертайтеся, будемо раді Вам допомогти!
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Lavender |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в кг | 1 кг |
| Габарити | 25х25х25 |
| Ширина | 6 см |
| Матеріал | поліефірне волокно холлофайбер высокоизвитое |
| Довжина | 6 см |
| Тип | Наповнювач |
| Діаметр | 6 мм |
| Висота | 6 |
| Колір | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 120 ₴/кг
- Спосіб упаковки: Вакуумування безкоштовно від 5кг. Завдяки цьому зменшується ціна на доставку поштовими службами. Рекомендуемо відправляти УкрПоштою.










